Efektiivne turse ja infiltratsiooni staadiumis tselluliidi ravis. Kas tõlkida kirjeldus Google'i tõlke abil eesti keelde?

slimming 7

Alusta oma kaalukaotuse reisi oma kohaliku grupi leidmiseks. Lisaks annavad meie liikmed oma hämmastavaid lugusid ja saate proovida oma ilma nälga plaani kahe tasuta 7-päevase menüü ja palju maitsvaid retsepte.

Slim Legs Workout (7 Minutes)

Armastame toitu, armastame elu, armastame Slimming World'i. Scrub Exfoliating Vitalising Taastav kooriv skraab õrnale nahale ml Pehme pindmine mehhaaniline kehanaha eksfoliatsioonspetsiaalsete riisigraanulitega. Õrnalt taastab naha pindmisi kihte ningtoidab nahka riisipiima ja meegaüheaegselt.

Pakkumised

Õhukese, atoonilise naha jaoksvanuseliste muudatustega ning striiatega. Tundliku, kuiva ja veetunud naha jaoks.

Dušigeel ml Pehme dušigeel, mis tagab naha õrna puhastamist. Mere energeetika ja goji marjade taastavad toimed puhastavad, niisutuvad ja muudavad nahka imetlusväärselt sametiliseks. Aktiivsed koostisosad- mere päritoluga mikroelemendid, goji marjad, polüneesia laguunide vesi Code: Firming Wrap Dermofondant Oil Milk Tugevdav õli-piim ml Kerge ja õrna tekstuuriga pinguldava ja modelleeriva kosmeetilise toimega õli-piim. Tugevdab kollageeni sünteesi, toniseerib ja taastab nahka. Parandab siluetti.

Toidab intensiivselt. Aktiivsed ingridiendid: Riisipiim, riisigraanulid, mesi. Kaitseb ja tugevdab veresoonte seinu.

slimming 7

Efektiivne turse ja infiltratsiooni staadiumis tselluliidi ravis. See võib leevendada pingeid, dredge lümfisõlmede ja kõrvaldada ödeem. EMS padjad sile kanalite funktsioon.

Kas tõlkida kirjeldus Google'i tõlke abil eesti keelde? Tõlgi kirjeldus tagasi inglise Ühendkuningriik keelde Tõlgi Find your local group to start your weight loss journey. Plus, our members share their amazing stories and you can try our no-hunger plan with two free 7-day menus and lots of delicious recipes. Love food, love life, love Slimming World.

EMS on füsioteraapia, mida on hea mõju keha. EMS võib stimuleerida akupunktuuri punktid, aktiveerida energia, nii et reguleerida keha sees.

slimming 7