Omadused See on kaasaskantav, tõhus ja hea tervise. Sügavalt puhastab ja niisutab, vähendada välimuse nii kortse ja rasva ladestumist ja pingul naha tekstuuri. See vahend võib samaaegselt täita ultraheli, infrapuna-ja mikro-praegune naha ja keha ravi. Mini ja stiilne välimus, mugav kaasas kanda, lihtne kasutada. Kergendada punetus,eemaldades akne remont naha. Parandada naha punetus,erüteem ja leevendab nähtavad kapillaarid nägu.

slimming mobiiltelefon

Kui massager, mis põhineb füüsika, bioonika, bioloogiliste elektri - traditsiooniline Hiina meditsiin, teadus-kanalid ja tagatised põhimõte. Seda koos paljude kliinilise tava ja vastu kaasaegne mikroarvuti kontrolli tehnoloogia teadus-ja arendustegevuse kohta viimase põlvkonna tervishoiu-tooteid.

See ei ole ainult funktsioon, nõelravi, põnts, massaaž, cupping, massaaž, lammutamine, õhuke keha, kuid on ka ainulaadne immuunsüsteemi reguleerimisel funktsioon, ja leidlikkust, et arendada normaalse temperatuuri infrapuna spektri elektrood, teha ravi mõju rohkem imeline. Omadused See on kaasaskantav, tõhus ja hea tervise. Digitaalne ekraan ravi juhendis.

Kasutab meditsiini füsioteraapia elektroodid.

slimming mobiiltelefon

Sobib talje, õlad, jalad, jalgade massaaž ja füsioteraapia. Sellel on mitmeid funktsioone akupunktuur - kaevamis - cupping ja massaaž.

slimming mobiiltelefon

Elektroonilise impulsi soodustab vereringet, leevendab valu ja soodustab ainevahetust. Sammu 1.

slimming mobiiltelefon

Stick elektroodid otse nahale slimming mobiiltelefon masseerida Ravi ei saa toimuda, kui mõlemad elektroodid või neli elektroodi peale keha pinnal.

Pane power.

slimming mobiiltelefon

Pakkumise omadused.