Parandab meeleolu! Rohelises tees leiduvad EGCG-katekiinid suurendavad keha termogeneesi sooja tootmist ja kiirendavad ainevahetust, mistõttu aitavad kehal põletada rohkem kaloreid. Kapsaitsiin vähendab ka liigset gaaside teket, tõhustab seedimist ning pärsib pärmseene ja kahjulike bakterite vohamist soolestikus. Grenade® Thermo Detonator võib küll välja näha nagu mänguasi ja võib tunduda ühe järjekordse uue rasvapõletajana paljude seast, kuid mingil juhul ei maksa teda alahinnata. Grenade® Thermo Detonator rasvapõletajaga on söögiisu kontrolli all ja väheneb isu rämpstoidu järele. Grenade® Thermo Detonator põletab soovimatut keharasva nagu mitte ükski teine termogeneetiline rasvapõletaja.

Roheline tee takistab rasvade ladestumist ja omab näljatunnet vähendavat efekti. Tšilliekstrakti mõju põhineb kapsaitsiini võimel parandada kõikide siseelundite näiteks maksa, sapi, kõhunäärme ja põrna tegevust.

tugevad rasvapoletid

Põrna tegevuse tõhustumine parandab organismi vastupanuvõimet. Kapsaitsiin vähendab ka liigset gaaside teket, tõhustab seedimist ning pärsib pärmseene ja kahjulike bakterite vohamist soolestikus.

tugevad rasvapoletid

Lisaks on see tugev rakkude vananemist ja rakukahjustusi takistav antioksüdant. Lisaks omavad klorogeenhapped stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile ning reguleerivat toimet keharasvade ainevahetusele.

Tugev rasvapõletaja 15 erineva loodusliku ühendiga- SELF Ripped Burn

Wakame algae extract ehk Jaapani pruuni merevetika värvust andev fukoksantiin võib kaasa aidata kaalukaotusele. Musta pipra ekstrakt on looduslik termogeenik, mis aitab kehal samuti rohkem kaloreid põletada, tõhustades samal ajal organismi võimet omastada toitaineid, vitamiine ja mineraale.

Foolhape on vajalik aju õigeks funktsioneerimiseks, mis on tähtis vaimse tervise jaoks.

tugevad rasvapoletid

Võilillejuure ekstrakt - vähendab kolesterooli taset kehas. Soodustab urineerimist ja aitab seega üleliigset vedelikku ja jääkaineid välja viia nii, et kõrvaltoimed puuduvad. Veevaba kofeiin - sisaldab väiksemas koguses vett ning annab palju rohkem energiat kui tavaline kohvi joomine.

tugevad rasvapoletid

Võimaldab teha suure intensiivsusega treeninguid ja garanteerib maksimaalse vastupidavuse. Kofeiin malaat - avaldab positiivset mõju nii vaimsete kui füüsiliste tulemuste parandamisel.

Registreerimine

Grenade® Thermo Detonator on tõenäoliselt tugevaim saadaolev legaalne rasvapõletaja. Selle unikaalne ja väga tõhus kehakaalu kontrolli all hoidev koostis teeb temast maailma ühe parima rasvapõletaja.

Grenade® Thermo Detonator võib küll välja näha nagu mänguasi ja võib tunduda ühe järjekordse uue rasvapõletajana paljude seast, kuid mingil juhul ei maksa teda alahinnata.

tugevad rasvapoletid