Ei sisalda piperiini ja kapsaitsiini OstroVit rasvapõleti naistele - tõhus tugi neile, kes soovivad midagi enamat Iga naine unistab ilusast ja saledast figuurist. Väärib märkimist, et esitatud toidulisandil on kõige pikemaajalisem toime, mis võimaldab teil kaotada keharasva mitte ainult aktiivselt treenides, vaid ka pärast treeningut — kogu päeva! Kvaliteetne spordilisand, mis on loodud spetsiaalselt aktiivseks võitluseks liigse keharasva vastu. Personal treener koostab teile vajaduste järgi kaalust alla menüü ja siis teate millised toidud ja aitavad rasva põletama ja kaalust alla saama võimalikult kiireesti.

Grenade® Thermo Detonator rasvapõletajaga on söögiisu kontrolli all ja väheneb isu rämpstoidu järele.

v2 rasvapoletaja

Grenade® Thermo Detonator aitab saavutada ideaalse keha! Personal treener koostab teile vajaduste järgi kaalust alla menüü ja siis teate millised toidud ja aitavad rasva põletama ja kaalust alla saama võimalikult kiireesti.

v2 rasvapoletaja

Need naturaalsed rasvapõletajad on teaduslikult tõestatud abimehed ideaalse vormi saavutamisel. Mitte ületada soovituslikku ööpäevast doosi.

v2 rasvapoletaja

Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asemel. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil on väga tähtsad.

OstroVit Fat Burner For Woman, rasvapõletaja naistele 60 kapslit

Ingveri juure ekstrakt - toetab seedimist, aitab võimendada teie immuunsussüsteemi ja "võitleb" vabade radikaalidega. Kroom - aitab säilitada veres õiget glükoositaset, aitab säilitada makrotoitainete õiget metabolismi.

Ideaalne toode igale sportlasele Tõhus vahend mitte ainult naistele, vaid eriti soovitatav neile : Toetab rasvapõletusprotsesse Aitab vabaneda tarbetutest kilogrammidest Võib aidata võidelda kalorsusega suupistete iha vastu. Suurendab ainevahetust Lisab energiat ja on põletikuvastase toimega Kasutage üks serveering ehk 2 kapslit päevas.

v2 rasvapoletaja