Alar Tamming on tuntud kui ärimees — eduka valuutavahetusketi Tavid omanik, kes kirjutab majandusartikleid ja soovitab kulda investeerida. Reduksin originaal preparaat kaalulangus kategoorias: Ilu ja tervis, Tervis eseme ID Esimesel päeval ja kõik paaritu päeva , mida saab süüa ainult töötlemata puu-ja köögivilju.

sliming psuhholoogia

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit. Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida sliming psuhholoogia versioon mõnest meie toetatud brauserist: Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari, mida salvestab Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!

sliming psuhholoogia

Alar Tamming on tuntud kui ärimees — eduka valuutavahetusketi Tavid omanik, kes kirjutab majandusartikleid ja soovitab kulda investeerida. Tema enda sõnul on äri hobi ja põhikutsumus psühholoogia.

sliming psuhholoogia

Transpersonaalse Assotsiatsiooni mootor, psühholoogiamagister ja Eesti Carl Jungi seltsi liige on end pidevalt täiendanud: holistiline psühhoteraapia, transaktsiooniline hüpoanalüüs, ajulained ja nende kaardistamine, NLP, holograafiline hingamine, spirituaalne nõustamine, loovteraapia ja seda nimekirja võiks veel pikalt jätkata.

Saates tuleb juttu transpersonaalsest psühholoogiast, millele on mitmeid definitsioone: neljanda jõu psühholoogia, mis tunneb huvi inimese ülimate võimete ja väärtuste kohta; spirituaalne psühholoogia; teadus, mis uurib teadvuse kõrgemaid tasandeid; psühholoogia haru, mis uurib inimest tervikuna seoses tema enda, teiste, looduse ja kosmosega jne.

sliming psuhholoogia

Alar Tammingu lemmik uurimisvaldkond on muutunud teadvuseseisundid. Lisaks sellele selgub: Mida kujutab endast kirurgi sündroom? Mis või kes on ego?

sliming psuhholoogia

Kuidas arendada oma tahet?