Ta arvas, et see oli vale, kuid soovis teenida inimese kiindumust. Tundub, et aastane naine on mõned kilod ette võtnud tema kuninglikud pulmad homme - ja tundub täiesti vapustav kaalulangus, kui teilt küsite! Tantsimise tunnid aitasid Kate Gosselinil saada supervormis ja aidanud toota ka neid "parimaid kehasid". Avellino soovitab Alley'l võtta mõni minut päevas toidupäeviku pidamiseks ja kavandada kiire ja tõhus treening, millest ta saaks kinni pidada. Foto krediit: Getty Images «Kui ta on järginud jõutreeninguprogrammi, on raske kindlaks teha, kui palju ta on lihasmassi suurenemise tõttu kaotanud.

kaalulangus dwts

Olete rahvusvaheline spordikuulsus, kel on kuldmedal ja vöö all fotograafia Sports Illustrated. Mis on teie karjäärieesmärgid nii jalgpallis kui ka väljaspool seda?

Väljaspool jalgpalli ütleb kuldmedalist, et teda huvitab mood ja ta soovib oma varbad rohkematesse asjadesse kasta.

kaalulangus dwts

Täpsemalt on ta huvitatud professionaalsetele sportlastele higikindla päikesekaitsekreemi ja ripsmetušši loomisest. Aga mis praegu puudutab: "Hakkan väikseks," ütleb naine. Mis inspireeris teie huvi ilu- ja nahahooldussarja loomise vastu?

kaalulangus dwts

Enamik profisportlasi treenib kaks või kolm korda päevas ning Morgani arvates muudaksid higikindlad ilu- ja nahahooldustooted nende elu natuke lihtsamaks. Higist rääkides, siis kuidas saate need kõhulihased?

kaalulangus dwts

Tõenäoliselt jooksen päevas neli kuni kuus miili. Kas olete Kate Uptoniga kohtunud? Ta on päris noor ja temast sai Sports Illustratediga üleöö kuulsus," lisab rasvakahjumi purustamine. Kas oskate öelda, mis on teie järgmine?

kaalulangus dwts

See kaalulangus dwts muutunud nii populaarseks, et nad on teinud koostööd ühe tulevase disaineriga, et korraldada lennuraja show. See artikkel ilmus algselt saidil magazine.