Arvukate vigastuste tõttu polnud tema karjäär Inglismaa koondises parim, mistõttu suutis ta meeskonna jaoks mängida vaid 8 matši, löömata üht väravat. Kui soovite vaadata otseülekandeid võrgus mängijatega Dael Fry, pakume Middlesbrough mängu üksikasjades vaatamiseks linki. Tema mängustiili paistsid silma hea väljaku nägemise ja keskkaitsja suhteliselt hea tehnika poolest, kuid karjääri jooksul kannatas Jonathan sageli raskete vigastustega, mis segas oluliselt tema karjääri arengut. Hankige kõik oma jalgpalli otsetulemused saidilt AiScore.

AiScore Playeri väärtus väärtusele Hayden Coulson on 1.

poletage rasva 90 paeva jooksul

Hayden Coulson jersey number on Hayden Coulson eelistab mängida Vasak jalaga. U18 kuni Middlesbrough, Vahetus ülekandetasu. No data Dael Fry Kasutaja Dael Fry profiililehel kuvatakse kõik mängud ja võistlused koos statistikaga kõigi nende mängude kohta, kus ta mängis.

tuhja kohuvalu ja kaalulangus

Saate saada kõige olulisemad statistilised andmed Dael Fry kohta, sealhulgas kuvatakse ka mängijate keskmine hinnang, väravad, abistamised, kaardid ja muud asjakohased andmed. Dael Fry jersey number on 6. Dael Fry eelistab mängida Paremad jalaga.

kahjumi kaalu hacks

Dael Fry eelmine mäng kasutajale Middlesbrough oli Millwall vastu mängus Meistrivõistlused ja matš lõppes tulemusega kohtumise võitis Millwall. Ta tegi oma debüüdi stardirivistuses Londoni Arsenali vastu 9.

Tottenham Hotspur Ta debüteeris Tottenhamis Evertoniga paar päeva hiljem ja lõi värava Woodgate unustas oma liiga debüütvärava Tottenhami jaoks Seejärel lõppes matš tulemusega 4: 4. Pärast Stoke Citysse kolimist ütles Woodgate, et soovib oma mängu taseme taas õigele teele saada.

kaalulangus ei saa alla neelata

Ta debüteeris Stoke City särgis eelhooaja sõprusmängus Aldershot Towni vastu, mängides esimesed 62 minutit. Vaatamata oma karjääri väga heale algusele Stoke'is ei olnud järgmised mängud Woodgate jaoks parimad, pärast mida ta tunnistas, et vajab oma mängu kallal vaeva.

kiire odav kaalulangus

Tema leping Stoke'iga lõppes Rahvusvaheline karjäär Leeds Unitedis viibimise ajal määrati Woodgate esmakordselt Inglismaale, kus ta mängis kuni