Ronimispuud ja kraapimispostid muudavad ümbruse teie kassi jaoks huvitavamaks, ergutades teda ühtlasi ronima. Karvadesse kipuvad tekkima pulstikud, mille all võib areneda nahapõletik. Kass elab tervena kauem ja pakub omanikule rõõmu pikkade aastate vältel. All rights reserved. Samuti tuleb viia kass loomaarsti juurde läbivaatusele, kui loom pressib, kuid ei suuda rooja väljutada, või väljaheide on väga kõva ja karvu täis. These cookies will be stored in your browser only with your consent.

On oluline, et te vestleksite enne kassi toitumise muutmist loomaarstiga, sest ülekaalu ei pruugi põhjustada lihtsalt suur isu, vaid mõni varjatud haigus. Kuidas kassi kaaluda? Kassi kaalumine kodus on lihtne viis tema kaalu jälgimiseks. Võtke lihtsalt kass sülle ja seiske kaalule, seejärel lahutage tulemusest enda kaal ning saadud vahe ongi teie kassi kaal.

Ärge lootke siiski üksnes selle peale, kuna kehalise seisundi kontrollimine annab teile kassi tervisest palju täpsema ülevaate. Kuidas aidata kassil kaalus alla võtta?

Kui olete jõudnud järeldusele, et teie lemmiklooma kaalutõus ei ole seotud mõne terviseprobleemiga, ning pidanud loomaarstiga sobiva toitumise suhtes nõu, siis võite hakata tema tavapärast toitmiskava tasapisi muutma. Alustage sellest, et lõpetate kaheks nädalaks kõigi maiustuste, sh kassipiima pakkumise.

 • Kassi kaalu jälgimine - SPECIFIC™ - kõrge kvaliteediga toidud ja maiused sinu koerale ja kassile
 • Allison janney kaalulangus
 • Kiireim viis keha rasva poletamiseks
 • Ebaharilikud sümptomid, mida kassi juures otsida | Purina
 • Kapsa kaalulangus
 • Ebaharilikud sümptomid, mida kassi juures otsida Ebaharilikud sümptomid, mida kassi juures otsida Iseenesest mõista soovite hoolitseva loomaomanikuna, et teie kass oleks võimalikult terve ja õnnelik.
 • Parim lahendus kassi vormi taastamiseks on kombinatsioon loomaarsti soovitatud koguses õigest kassitoidust ja liikumisest.

Emase kassi jooksuaeg Emase kassi jooksuaeg Emase kassi indlemine ehk rahvakeeli jooksuaeg on kassiomanikele teada tüütu aeg. Kass muutub närvilisemaks, mõnikord agressiivsemaks, mõnikord jälle segavalt lähedustotsivaks.

Tavaliselt kaasneb selle perioodiga valjuhäälne eneseväljendamine, enese nühkimine mööda maad, veeretamine.

Iseloomulik on, et kui kassi silitada, ajab ta tagakeha püsti ja tunneb silitamisest tavapärasest suuremat mõnu. Isu võib olla väiksem.

kaalulangus popeyes naljakas motiveerivat kaalulangussonad

Kui ind kestab kauem või esineb väga sagedasti, kaasneb sellega märgatav kaalulangus. Häbemest võib erituda veresegust eritist.

Kass tegeleb oma sabaalusega tavalisest sagedamini. Inna vastu on põhimõtteliselt kolm varianti. Neljas variant on omanike tugevad närvid.

kaalulangus kulmutamine rasva slimming puusade sukkpuksid

Sellised sümptomid võivad olla kassile äärmiselt valulikud, nii et ta kaotab söögiisu, sööb üksnes ühe suupoolega, pillab toitu söömise ajal suust või kaotab kehakaalus.

Kui märkate midagi eeltoodust, siis pange loomaarsti juurde aeg kinni. Mida varem te raviga alustate, seda kiiremini saab teie kass jälle normaalselt einet võtta!

parim rasvapoleti tuup msv slimming

Hingamine Erinevalt koertest ei hinga kassid tavaolukorras kunagi avatud suuga. Kui teie kass hingeldab, ahmib õhku, hingab väga tassi kaalulangus, köhib või teeb hingamise ajal mingit häält, siis pöörduge viivitamata loomaarsti poole. Sellised tunnused võivad viidata mõnele tõsisele hingamisteede probleemile ning nendega tuleb viivitamatult tegeleda. Silmad ja nina Aevastamine, tilkuv nina ja märjad silmad võivad viidata hambaprobleemidele, viirusele või mõnele kasside haigusele, mis mõjutab ülemisi hingamisteid.

Lakkamatu kleepuv voolus, nina verejooks, pidev silmade pilgutamine või punetamine on kindel märk, et tuleb minna loomaarsti juurde, sest nende taga võib peituda mõni tervisehäda. Kui märkate, et kassi kolmas silmalaug on silmamuna peal, siis võib silmas olla võõrkeha või infektsioon või siis on kassi üldine tervislik seisund halb. Paluge loomaarstil kass läbi vaadata, et ta saaks võõrkeha välja loputada või anda silmatilku kodus kasutamiseks.

 • Emase kassi jooksuaeg – Tatari Loomakliinik
 • 6 nadal poletada rasva
 • 1-2 naela nadalas kaalulangus
 • paks kass, ülekaaluline kass, jüri loomakliinik,
 • Rasvaskaotus 2 naela nadalas
 • Paks kass on justkui tõestus, et peremees hoolib.
 • Kas teie kass on ülekaaluline?
 • Kas teie kass on ülekaaluline? | Purina

Kas kaalulangetus on mu kassi jaoks väga kurnav? Üks levinumaid valearusaamasid on, et kass tunneb kaalulangetuse ajal ebamugavust.

Emase kassi jooksuaeg

Tegelikult on kaalu langetamiseks mõeldud toit Weight Reduction väga maitsev, teie kassile see kindlasti meeldib ja ta tunneb end sõltumata toidu väikesest rasva- ja energiasisaldusest suurepäraselt. Ülekaalulised kassid Paljude kassiomanike jaoks on nende lemmikute kaalulangetus keeruline ja sageli püütakse seda teemat üldse vältida. Looduses söövad kaslased sageli, korda päevas. Hea oleks anda kassile süüa tihti ja väikeses koguses.

Ülekaal muudab kassi elu halvemaks, olles mitmete haiguste põhjustajaks, nagu: liigestepõletik, kuna koormus liigestele on suur. Artriit süveneb veelgi, kuna looma liikuvus väheneb. Mõnikord võib kassil olla juba raskusi pissikasti ronimisega. Karvadesse kipuvad tekkima pulstikud, mille all võib areneda nahapõletik.

Emase kassi jooksuaeg Emase kassi jooksuaeg Emase kassi indlemine ehk rahvakeeli jooksuaeg on kassiomanikele teada tüütu aeg. Kass muutub närvilisemaks, mõnikord agressiivsemaks, mõnikord jälle segavalt lähedustotsivaks. Tavaliselt kaasneb selle perioodiga valjuhäälne eneseväljendamine, enese nühkimine mööda maad, veeretamine.

Ülekaal on kõige suurem risk selle haiguse saamisel. Kui paks kass lõpetab mingil põhjusel söömise, siis võib see lõppeda tõsise maksapuudulikkusega. Ülekaal võib kassile põhjustada ka vaimset stressi, sest ohtu tunnetades ei jaksa nad põgeneda või peitu pugeda. Kokkuvõttes lühendab ülekaal kassi eluiga.