Kadunud tablettide vastuvõtmine. Nupp OK. Joo see enne sööki maha istumist.

Ja kuna pudel on hurmavalt öösinise- ja kullakarvaline, saavad selle sisu kandjale osaks nõiduslikud ööd!

Hea päev, ja unistused salenemist kaalus! See ilmus ajal jätkamine minu armusuhe koos toiduga. Esimene peatükk - alguses. Mul on rohkem kui üks kord ütles mulle, et kehakaalu kogu elu koos vahelduva eduga.

Aimatav värske lillebuketi lõhn ja seda embavad peened meretuule akordid kohtuvad kui Isle de la Cité saare kallast paitav tuul ning vabastavad su meeled. Öösel õitseva jasmiini nootidega põimunud virsik, tuberoosi peenetundeline graatsia ja puuderjas valge muskus meenutavad müstilise elegantsi hingust, mis ümbritseb sind üle Pont Neufi silla jalutades. Sensuaalsus ja kergus haaravad sind kaasa ning sind ümbritseb peenetundelise elegantsuse aura.

  • Vintage kaalulangusmasinad
  • Korge kaalulanguse napunaited

Kõrge kontsentraadiga: kauakestev sensuaalsus sinu nahale. Klassikaliselt kaasaegne parfüüm sisaldab kõrges kontsentratsioonis aroomiõlisid, mis aitavad lõhnal kauem nahal püsida.

ANCESTRY in Paris sisaldab puhtaimat ööjasmiini essentsiõli, mis on täiuslikult segunenud värskete lillebukettide ja roheliste lehtede ning valge muskuse yasmiini kaalulangus rooside kirglike alatoonidega. Nõidusliku Pariisi tormakates öödes tundeid esile kutsuva parfüümi teeb veelgi mõjusamaks kaunis juveelilaadne öösinine pudel.

  • Kuidas suua rasvapoleti
  • Munafie slimming sukkpuksid

Ülemised noodid: värske lillebukett, roheline leht, meretuule akord Keskmised noodid: öösel õitsev jasmiin luksuslik absoluutõlivirsiku viljaliha, roos Kuivad alumised noodid: ambrapuu, valge muskus, tuberoos Pihusta kaelale ja randmetele nii mitu korda päeva jooksul, kui soovid.