Eelised peale kaalulanguse Lisaks kaalulangusele pakub kardiotegevus nagu jooksulindi treening palju eeliseid. Teie keha peab edasiliikumiseks väljakutse esitama. Viga kontsentreeritakse ühele tüübile. Tegelikult saate teha mis tahes muud tüüpi kardiot näiteks välispordi harrastamine , ilma et te tunneksite liiga kiiresti hinge.

Eelistate vältida pimedas õues jooksmist? Kas soovite treeningut sisse suruda, kui teie lapsed teises toas rõõmsalt mängivad?

1. Suure intensiivsusega intervalltreening (HIIT)

Jooksurajad võivad selle saavutamiseks aidata, ütleb Peek. Sellegipoolest pole need masinad täiuslikud. Mõned inimesed ei meeldi jooksulintidele, sest: Need võivad muuta jooksmise raskemaks.

Vastavalt Ja üks Võimalik, et teil on suurem kiusatus oma treening lühemaks teha.

kaalulangus jooksurajal

Põhjus, miks see on üsna ilmne: "Jooksurajal on inimestel igav," ütleb Karp. Millal jooksurajal joosta Hüppamine jooksulindil aitab teil sobida jooksu, olenemata ilmast või ajakavast. Sama kehtib ka siis, kui otsite väga kontrollitud treeningut - näiteks kindla kiirusega jooksmist või kindla kaldega kinni jäämist - või soovite joosta kodust kaugele minemata. Karp ütleb, et saate kasutada jooksulint ka välitingimustes võistlemiseks. Kui teie võistluse temperatuur on palju erinev kui olete harjunud, kaaluge selle simuleerimist oma jooksude ajal.

Jooksurada on ülipopulaarne aeroobne treeningmasin. Lisaks sellele, et jooksulint on mitmekülgne südamemasin, aitab see teil kaalu langetada, kui see on teie eesmärk. Lisaks sellele, et jooksulint aitab treenida, on ka muud eelised.

Jooksma võistlust, kui teate, et temps on kuum? Proovige lisatasasoojusega harjumiseks sees olevat termostaati väntama, ütleb Peek.

  1. Oline uriini ja kaalulangus
  2. JOOKSULINT VS VäLJAS JOOKSMINE: MIS ON PAREM TREENING? - TERVIS -
  3. Moistlik kaalulangus 6 kuud
  4. Rasva maapahklivoi kaalulangus

Kui jooksulint tundub vähem lõbus kui õue jooksmine, mõelge välja, kuidas motivatsiooni säilitada ja vältida varakult lahkumist. Näiteks laske end oma lemmiksaadet vaadata või uut jooki väärt podcasti kuulata ainult siis, kui joostakse.

Väljaspool jooksmise plussid ja miinused Väljas jooksmisel on mõned ilmsed eelised, lisaks mõned vähem oodatud. Näiteks: Teil on vähem tõenäoline, et igav hakkab. Väljas joostes on alati midagi uut vaadata, eriti kui muudate marsruuti.

Saate loodusest kasu. Õues liikumine pole mitte ainult vaimselt stimuleerivam, vaid on leitud, et see suurendab meeleolu ja enesehinnangut, selgub Kui on päikseline, saate ka D-vitamiini tervitusannuse, ütleb Peek. Saate ise paremini tempot teha. See võib võidusõidu jaoks eriti kasulik olla. Kuid see pole kõik hea uudis.

Elliptilised vs. Jooksulint - mis on parem kaalulanguse ja toniseerimise jaoks?

Kõndige kiirusega 3—4 miili tunnis 60 sekundit. Korrake 5 kuni 10 korda. Jahutamiseks kõndige 5 minutit 2 miili tunnis. Täpsema treeningu jaoks vaheldumisi sörkjooks ja sprint. Igale suure intensiivsusega komplektile saate lisada ka rohkem minuteid. Ideaalis peaksid teie puhkeperioodid olema kaks korda pikemad kui teie kõrge intensiivsusega intervallid.

Leidke oma rasvapõletustsoon Jooksuraja treeningu ajal aitab rasvapõletava pulsiga treenimine soodustada kehakaalu langust.

Jooksuraja plussid

Selles tsoonis kulutatakse minutis kõige rohkem kaloreid. Rasvapõletustsooni leidmiseks peate kõigepealt arvutama maksimaalse pulsi. See on maksimaalne kordade arv, kui teie süda võib ühe minuti pikkuse treeningu ajal peksma hakata. Teie maksimaalne pulss onmillest on lahutatud teie vanus.

4 viisi kaalu langetamiseks jooksulindi treeninguga

Üldiselt on teie rasvapõletustsoon 70 protsenti maksimaalsest pulsist. Selle numbri abil saate teada, kui palju peaksite kaalulanguse toetamiseks pingutama. Siin on üks viis seda teha: Kandke pulsikell randmel või rinnal. Seadke jooksulint tasaseks. Pange kalle 2 protsendini.

Alumine rida Jooksuraja kaalulangus: 4 rasvapõletuse strateegiat kehakaalu langetamiseks Jooksurada on tohutult populaarne aeroobse treeningu masin. Lisaks sellele, et tegemist on mitmekülgse kardiomasinaga, võib jooksulint aidata teil kaalust alla võtta, kui see on teie eesmärk.

Sörgi kiirus 4 mph 1 minut. Jookse kiirusega 8—10 miili tunnis või kuni sisenete oma rasvapõletustsooni. Selle pulsiga jookse 15—30 minutit. Jahutamiseks jalutage 5 minutit 2 mph. Kui 70 protsenti on keskmine rasvapõletustsoon, siis kõik on erinevad.

Kuidas kaotada 10 naela. kuu jooksulindi kasutamisel

Mõni inimene võib siseneda rasvapõletustsooni 55 protsendiga maksimaalsest pulsist, samas kui teistel võib tekkida vajadus jõuda 80 protsendini. See sõltub erinevatest teguritest, nagu sugu, vanus, sobivuse tase ja tervislikud seisundid. Idee on teha lühikese aja jooksul ekstra pingutust ja puhata intensiivse treeningu vahel.

kaalulangus jooksurajal

See põletab palju kaloreid, mis aitab kaasa kaalulangusele. Lisaks sellele proovib keha pärast HIIT-rutiini naasta normaalsesse puhkeolekusse. Ta teeb seda keha rasva energiakulu kaudu.

Mis annab joonise jaoks jooksulint

Soojenemiseks kõndige 5 miili tunnis 5 minutit. Jookse 30 sekundit kiirusel 9—10 mph.

kaalulangus jooksurajal

Kõndige 60 sekundit kiirusel 3—4 mph. Korda 5—10 korda. Jahtumiseks kõndige 5 miili tunnis 5 minutit. Täpsema treeningu jaoks vaheldumisi sörkimine ja sprintimine. Igale suure intensiivsusega komplektile saate lisada ka rohkem minuteid.

2. Leidke oma rasvapõletustsoon

Ideaalis peaksid teie puhkepausid olema kaks korda pikemad kui teie kõrge intensiivsusega intervallid. Leidke oma rasvapõletustsoon Jooksuraja treeningu ajal võib rasvapõlenud pulsiga treenimine aidata kaalulangust soodustada. Selles tsoonis põletate minutis kõige rohkem kaloreid. Rasvapõletustsooni leidmiseks peate kõigepealt arvutama maksimaalse pulsi. See on maksimaalne arv kordi, kui teie süda suudab 1-minutise treeningu ajal võita.

Põletage kaalulanguse kaloreid

Teie maksimaalne pulss on miinus teie vanus. Üldiselt on teie rasvapõletusvöönd 70 protsenti teie maksimaalsest pulsisagedusest. Selle numbri abil saate teada, kui kõvasti peaksite kaalukaotuse toetamiseks pingutama. Selleks on üks viis: Kandke randmel või rinnal pulsimõõtjat. Pange jooksulint tasaseks. Seadke kalle 2 protsenti.