See on New Yorgi Cornelli Ülikooli uuringu järeldus, kus teadlased esitasid teaduslikult dokumenteeritud salendamisviise ülekaalulistele ja rasvunud vabatahtlikele, vanuses 37—57 aastat. Need vabatahtlikud pidid oma kaalu märkimiseks külastama iga päev ülikooli veebilehte. Populaarsed Kategooriad. Teise rühma vabatahtlikud ei rääkinud isegi kaalumisest ja mõlemad meeskonnad soovitasid ühe aasta jooksul kaaluda, et kaotada kaalu mis tahes viisil.

Põhiline Mõrv Ekspertide saladus Pärast treeningut püüab keha lihaseid täiendada, mis nõuab energiat.

Mis on õige kaal kaalulanguse kaalumiseks Kaalude süstemaatiline kasutamine võib anda olulise panuse naela vastu võitlemisse. Teadlased ütlevad, et iga päev kaalub rolli kehakaalu vähendamisel ja säilitamisel isegi siis, kui keegi ei järgi teatud dieeti.

kaalulangus morv sleimming koik uhes aluspesu

See on New Yorgi Cornelli Ülikooli uuringu järeldus, kus teadlased esitasid teaduslikult dokumenteeritud salendamisviise ülekaalulistele ja kaalulangus morv vabatahtlikele, vanuses 37—57 aastat. Ettekande käigus rõhutasid kaalulangus morv individuaalseid eelistusi ja väikeseid elustiili muutusi, millega saab kalorit vähem päevas. Muudatused on nt.

kaalulangus morv spider fat burner hind

Seejärel jagati vabatahtlikud kahte rühma. Esimese rühma inimesed andsid teadlastele vannitoa skaala, mida nad pidid kaaluma iga päev samal ajal, eelistatavalt hommikul, niipea kui nad ärkasid.

Need vabatahtlikud pidid oma kaalu märkimiseks külastama iga päev ülikooli veebilehte.

kaalulangus morv top burn fat

Teise rühma vabatahtlikud ei rääkinud isegi kaalumisest ja mõlemad meeskonnad soovitasid ühe aasta jooksul kaaluda, et kaotada kaalu mis tahes viisil.

Kui aeg möödas, andsid teadlased teise rühma vabatahtlikele ühe skaala, paludes esimese meeskonna vabatahtlikel mitte kodumaale tagasi pöörduda ja viimane kaalust alla võtta nad saaksid vabalt valida, kuidas nad selle saavutaksid.

kaalulangus morv parimad viisid kohurasva poletamiseks

Nii uuringu alguses kui ka 6, 12 ja 24 kuud kaalusid teadlased oma vabatahtlikke. Kui nad kirjutavad ajakirjas "Journal of Obesity", siis 2 aasta jooksul oli keskmine kehakaaluindeks veebilehel 4 korda nädalas.

kaalulangus morv slimming ilu masin 8 in 1

Uuringu esimesel aastal oli oluliselt kaalutud vabatahtlike arv kaks korda kõrgem iga päev kaalutud rühmas. Kas olete seda lugenud? Teisel aastal õnnestus algusest peale kaalutud vabatahtlikel kaotatud naela palju hoida, samas kui need, kes üritasid kaalust alla võtta, kaotasid peaaegu sama kaalu kui uuringu esimesel aastal.

kaalulangus morv ultraheli rasva poletusmasin

Siis on vaja kaalu ja exceli või paberit, et jälgida kursust ja muuta dieeti "ütles Cornell's Human Ecology College'i toitumisprofessor dr. David Levitz.

Populaarsed Kategooriad.