Sel momendil on väga tähtis mitte heituda ega masendusse langeda, et kaal enam nii suure hooga ei kuku. Nüüd on aeg mõelda sellele, kas sinu probleemide taga ei või peituda muid hormonaalseid kõrvalekaldeid. Millega võid arvestada?

Personaaltreeneriga 5 kilo kaalulangust — ainult 8 kilo veel! Nele ja Etheli lugu.

Botaanika seisukohalt pole kapsapea muud kui tohutu avamata pung ja känd on lühenenud vars.

Varasemalt olen küll vahelduva eduga end liikuma sundinud, kuid viimane aasta sai tööstress ja laiskus võitu, kuniks hakkasid ilmnema tervisehädad, kaalutõus ja pidev rahulolematus iseendaga.

Teades enda vähest initsiatiivikust, otsustasin appi paluda kogenud personaaltreeneri. Kuivõrd Ülemiste MyFitness asub kodule kõige lähemal, asusin internetist klubi kodulehelt treenerit otsima.

Ethelile langes valik just tema pikaajalise kogemuse ja varasemate edulugude tõttu. Esimesest tunnist alates oli selge, et olen jõudnud õigesse kohta õige inimese juurde.

Vaatasime üle nii toitumise kui ka tegime kehaanalüüsi, mis andis mitmelegi küsimusele vastused, s. Panime paika regulaarsete trennide ajakava ja toitumisplaani.

Personaaltreeneriga 5 kilo kaalulangust — ainult 8 kilo veel! Nele ja Etheli lugu. Varasemalt olen küll vahelduva eduga end liikuma sundinud, kuid viimane aasta sai tööstress ja laiskus võitu, kuniks hakkasid ilmnema tervisehädad, kaalutõus ja pidev rahulolematus iseendaga. Teades enda vähest initsiatiivikust, otsustasin appi paluda kogenud personaaltreeneri.

Senimaani tunnen motivatsiooni iganädalast edu saavutada ning see paneb mind korralikult pingutama, s. Normiks on saanud pikad kiirkõnniga jalutuskäigud, et saada täis vähemalt 10 sammu päevas.

  • Selleks kasutatakse ka radikaalseid meetmeid.
  • Teie kõige kiirem kaalulangus mis moega?

Samuti käin jõusaalis ja järgin Etheli ettenäidatud harjutusi. Peale iganädalast kaalumist ja trenni on lisaks füüsilisele heaolule ka hea tuju ja adrenaliinitulv garanteeritud.

Mida nõudlikum Ethel trennides on, kaalulanguse soovitused rõõmsamaks iga korraga muutun. Veider, kuid toimiv sümbioos. Plaan näeb ette, et võiks alla võtta veel 8 kg. Olen veendunud, et selleni me koos treeneri abiga ka jõuame.

Ethel oskab vajadusel nii tagant utsitada kui ka kiita!

Kas on võimalik süüa hapukapsa kaalulangus, dieet

Lisaks on muutunud paremaks enesehinnang, tervis, energiatase, meeleolu ja füüsiline toonus. Kindlasti kavatsen jätkata MyFitnessi personaaltreeningutega ning soovitan seda ka teistele.

kaalulanguse soovitused

Tänud Ethelile töö ja vaeva eest! Alla me ei anna! Vana kaalulangus meds kaal näitab eelmise nädalaga võrreldes langust, siis Nele emotsioone on raske kirjeldada!

Tekst: Ethel Igatt Minu kaalulanguse soovitused Nele on nende kuude jooksul, kui oleme koos treeninud, muutunud kergemaks, tugevamaks ja ilusamaks. Tore, et tema huumorimeel on säilinud!

kaalulanguse soovitused

Kuna Nele eesmärk on kaalus alla võtta, siis lisaks liikumisele, jälgib Nele kullipilguga oma toitumist. Igal nädalal korra astub Nele kaalu peale. Need emotsioonid on nii ägedad- nagu oleks just lotovõidu võitnud!

Kui sööd nii, et kehakaal tiksub pidevalt tõusujoones, sisaldab sinu toit tõenäoliselt liiga palju süsivesikuid ja soola. Need ained seovad organismis vett, mistõttu jääb seda kehasse liiga palju. Ülekaaluline inimene võib endaga kaasas kanda 5—15 kg liigset vett, isegi poole 15 ülekilost võib moodustada vesi.

Trenn Nelega on alati intensiivne. Keskendume enim keharaskustega harjutustele.

kaalulanguse soovitused

Mulle meeldib treeningutes väga Nele suhtumine, et isegi kui ei jaksa, siis hambad ristis ta pingutab ära. Treeningul on hea huumorimeel alati Nelele abiks, sest teatavasti naer lõdvestab lihaseid!

Kaalulangetus ja motivatsiooni hoidmine Kaalulangetus on pikaajaline protsess, mida mõjutame oma elustiiliga. Tihti on nii, et kliendil on nii toitumine kui ka liikumine paigas, kuid mingil hetkel kaob ikka motivatsioon ära.

See on ka täiesti mõistetav, sest elus on palju muid faktoreid, millele keskenduda.

kaalulanguse soovitused

Samuti võib probleem olla näiteks vähene uni ja kõrge stressitase. Seepärast soovitan valida endale personaaltreener, kes aitab kogu protsessi alustada ja jälgida. Väga hästi toimib iganädalane koos treeneriga kaalumine, treenimine ja erinevate olukordade läbi arutamine.

kaalulanguse soovitused

Motiveerib ka see, kui panna paika vahe-eesmärgid ja neid pidevalt meelde tuletada. Kaalulangetuse juures on oluline jälgida igapäevast ja nädalast menüüd.

Personaaltreeneriga 5 kilo kaalulangust – ainult 8 kilo veel! Nele ja Etheli lugu.

Menüü võiks olla mitmekesine ja tervislik. Paljudele ülekaalumuredega võitlejatele sobib süüa 5 korda päevas- kolm põhitoidukorda ja vahepalad.

  • Siiski ei ole see kõigi jaoks reaalne.
  • LCHF Eesti: Kas sul on raskusi kaalust alla võtmisega?

Nii püsib kõht täis ja ei teki tahtmist kaloreid üle tarbida. Vahepaladeks sobivad kaalulanguse soovitused hästi smuutid, puuviljad, pähklid, värske salat või ka näiteks täisteraleib hummusega!

kaalulanguse soovitused

Minu lemmiksmuuti peale hommikust treeningut, mis annab mõnusa energia terveks päevaks: Sega kokku ja blenderda need toidud: Banaan.