Selle haarduvate Recaro-istmete ja täpse alumiiniumist otsaga 6-käigulise pulga ümber on arvukalt siseviimistlusotsikuid, mis näivad olevat pärit strippar Fiestast või strippari Fiestast. Selle jalgratta töökindluse tagavad ühes tükis terasraam ja Shimano seadmed. Ta suudab läbida ka kõige raskemad katsed. See annab sellele üle kuue käigukastiga üle hj kW ja lb-jalga Nm pöördemomenti. Selle asemel, et ühendusvardad oleksid kraadise intervalliga väntvõlli külge kinnitatud, asetseb uus V8 kõigi väntvõllidega kraadise intervalliga paremaks kiireks jõudluseks. Jalgratas sobib suurepäraselt täiskasvanute spordihuviliste harrastamiseks õues.

Ameerika lihasmasina hämmastavatest suuremahulistest joontest on kokku puutunud agressiivsem ees, mis on kõik kühveldused ja splitterid, mille kõik on kujul-järgneva funktsiooni stiiliga, mis tähistab Shelby muudatust. Liinidele on tugev ühtsus - tagumine spoiler tasakaalustab nina selle asemel, et kinni jääda nagu kõhu pöidla ja tagumised difuusorid on nende jaoks arvutatud. Ford ütleb, et uus eesmine splitter ja süsinikkiust tagapaneel võimaldavad paremat aerodünaamikat ja võimsamat jõuülekannet.

Ameerika lihasmasina hämmastavatest suuremahulistest joontest on kokku puutunud agressiivsem ees, mis on kõik mustang kaalulangus ja splitterid, mille kõik on kujul-järgneva funktsiooni stiiliga, mis tähistab Shelby muudatust. Liinidele on tugev ühtsus - tagumine spoiler tasakaalustab nina selle asemel, et kinni jääda nagu kõhu pöidla ja tagumised difuusorid on nende jaoks arvutatud.

mustang kaalulangus uks kevade rasva poleti

Ford ütleb, et uus eesmine splitter ja süsinikkiust tagapaneel võimaldavad paremat aerodünaamikat ja võimsamat jõuülekannet.

Sellele lisandub kapoti ventilatsioon tõste vähendamiseks ja jahutamiseks, alamküünlajalad, difuusor, ventileeritud rattaaukud ja turvapingete vähendamise ventilatsiooniavad.

T-Shirt BLACK HEART Mustang - Black XXL

Ratta õhkardinad ja külgmised seelikud on olemas ka. GTR-l on võimsaim looduslikult hajutatud mootor, mille Ford kunagi on tootnud, on 5, 3-liitrine kaheõhuke-V8-mootor - esimene Ford on kasutanud tasapinnalise mustang kaalulangus.

mustang kaalulangus sam kim kaalulangus

Selle asemel, et ühendusvardad oleksid kraadise intervalliga väntvõlli külge kinnitatud, asetseb uus V8 kõigi väntvõllidega kraadise intervalliga paremaks kiireks jõudluseks. See annab sellele üle kuue käigukastiga üle hj kW ja lb-jalga Nm pöördemomenti. Lisaks on seal õhk-õli mootori jahuti ja elektrooniliselt modulaatne tagaosa õhk-õli diferentsiaallisaator.

mustang kaalulangus mida naeb valja 15 lb kaalulangus

Teine innovatsioon, mida Ford soovib esile tuua, on GTR-i spetsiaalselt häälestatud vedrustus, mille läbivaadatud vedruvõimalused ja jälgimisega seostatud seaded panid Shelby maapinnale lähemale. Lisaks on olemas muudetud harjad, uued risttala kuulliigendid ees ja MagneRide'i summuti kontrollitud kalibreerimine.

The Secret to Buying a Cheap Used Car

GTR on ka esimene autotootja, kes toodab süsinikkiudrattarehvidest, mis iga alumiiniumist sorti omavahel rataste puhul umbes 13 naela, kuid millel on kõrgem jäikus. Need on kaetud Michelin Pilot Sport Cup 2 suure jõudlusega rehvidega, mis on valmistatud spetsiaalse kummitoote ja konstruktsiooniga.

mustang kaalulangus burn fat clenbuterool

Loomulikult tähendab kaalu langetamine kompromissi, nii et GTR on õhukonditsioneeri, stereo, tagaistmete, boot põrandaplaadi, vaipade, varukoopia kaamera, väljalasketorusoonaatorite ja erakorralise rehvi süsteemi dumpinguhinnaga. Kuid Ford pakub valikukomplekti neile, kes soovivad mõne olendite mugavust, ja interjööril on kontrastsed punased õmblused ja D-kujuline rool, millel on punane keskmärk.

mustang kaalulangus kuidas vahendada kaed uhe nadala jooksul

Siiani pole saadaval ametlikku hinnakujundust, kuid hinnangute kohaselt on see 80 USA dollarit.