Andke endale tasu iga katse eest, mida teete, ja veenduge, et hoiaksite hea ülevaate katse tulemustest, kuupäevadest ja siis, kui vajate järgmist testi. Kui teie kehamassiindeks on suurem kui 25, siis olete tõenäoliselt ülekaaluline kui te ei tõsta paljusid raskusi ega tee kehaehituse harjutusi. Kui teil on riskitegureid, näiteks steroidide pikaajaline kasutamine, võiksite selle hankida varem. Need tervisekontrollikatsed valitakse spetsiaalselt USA ennetavate teenuste töörühma USPSTF poolt, sest varajane avastamine võib viia ennetus- ja ravivõtust, mis säästab elusid. Imikutel on rauavaeguse tekke oht emalt saadud rauadepoo ammendumise tõttu, mistõttu on vajalik alustada lisatoiduga harjutamist varem, jälgides ka lapse valmisolekut ja huvi.

Vaagnaeksami küsimuses nähtavad märgid ja sümptomid

Kui tihti vajate Pap-testi? Katse ajal kogub arst emakakaelast rakuproovi, mida uuritakse mikroskoobi all, et kontrollida ebanormaalsete ja potentsiaalselt vähkkasvajate kasvu.

Paljud naised on aga vähem tuttavad just sellega, kui sageli nad Pap-testi tegelikult vajavad - eriti viimastel aastatel, kuna suunised on muutunud ja erinevad testid on kättesaadavad.

  • 30 paeva rasva poletajad ja kuid
  • Share on Facebook Share on Twitter Milliseid tervisegraafikuid vajavad mehed Tervise sõeluuringud on välja töötatud selleks, et aidata meestel haigusi varakult tuvastada, kui haiguse vältimiseks või minimeerimiseks on võimalik võtta meetmeid.
  • Poletage rasva 20 minuti jooksul
  • Meditsiinilised testid, mida iga naine vajab Meditsiinilised testid, mida iga naine vajab Suur osa igapäevast hooldust, mis aitab teil elada pikka ja täisväärtuslikku elu, toimub enne, kui teie tervisega on tegelikult midagi valesti.

Just täna uspstf kaalulangus USA ennetusteenistuste rakkerühm või USPSTF, ekspertide rühm, kes vaatab läbi skriinimisjuhised ja soovitab värskendusi, kui uued uuringud neid õigustavad avaldas uue soovituse emakakaelavähi sõeluuringute kohta, sealhulgas väheseid muudatusi Papi standardses ajakavas.

USPSTF-i uued soovitused hõlmavad nii Pap-testi kui ka eraldi testi inimese papilloomiviiruse HPVsugulisel teel leviva nakkuse jaoks, mis võib põhjustada emakakaelavähki.

kaalulangus instant nuudlid clen 60 fat burner arvustused

Mõlemad testid on väga tõhusad, ütleb rakkerühma aseesimees Doug Owens Healthile ja mõlemad saavad surma ära hoida, avastades emakakaelavähi piisavalt vara, et seda saaks ravida. Siin on uued soovitused, mis on jagatud samm-sammult.

Vaagnaeksami avalikud kommentaarid on avatud Teie vaagna või vähemalt teie vaagna tervis on uue "vaagnapiirkonna eksami" nõuande all rünnaku all.

Kui olete 21—aastane: tehke Pap-test iga kolme aasta tagant USPSTF-i teadaande selles osas pole uspstf kaalulangus uut; sama skeemi on selle vanuserühma jaoks soovitanud juba mitu aastat Ameerika sünnitusarstide ja günekoloogide kolledž ACOG. Kuigi uuemal HPV testil on aastaste ja vanemate naiste Pap-testi ees mõningaid eeliseid, ei kehti see nooremate naiste puhul, ütleb dr Owens.

Pap-testid on selle alevere slimming jaoks parem variant, lisab ta, kuna need tuvastavad ainult ebanormaalseid rakke, mis on juba kasvama ja paljunema hakanud.

t rex rasva poleti kaotus kaal jalad

SEOTUD: 17 asja, mida peaksite teadma HPV kohta Kui olete 30—aastane: valige üks kolmest võimalusest aastaste ja vanemate naiste jaoks kaasatakse soovitusi veidi rohkem. Teisisõnu võivad naised jätkata testimist iga kolme aasta tagant, nagu nad olid varem olnud.

Kontrollkaardid

Või kui nad soovivad pigem oma teste välja jätta, saavad nad oma Papi asemel või lisaks valida HPV testi. Dr Owensi sõnul peaks selle otsuse langetama naine koos oma günekoloogi või esmatasandi arstiga.

kas kehakaalu squats poletada rasva 20 lb kaalulangus 4 nadala jooksul

Kuid vaekogu jõudis järeldusele, et sõltuvalt sellest, kus naine elab ja millist arsti külastab, ei pruugi tal olla juurdepääsu HPV testile üksi. Sel põhjusel lisati kõik kolm võimalust lõplikku soovitusse.

elu kaalulanguse chi rinna salendav masin

Samuti juhib ta tähelepanu sellele, et olenemata sellest, kas patsient valib Pap-testid, HPV-testid või kaasanalüüsid, pole kontorikogemus erinev: kõik need hõlmavad sarnast protseduuri ja tunnevad patsiendile sama. SEOTUD: See aastane suri emakakaelavähki pärast seda, kui arst väitis, et tema sümptomid olid rinnaga toitvad Kui olete väljaspool neid vanusevahemikke: uspstf kaalulangus vaja te tõenäoliselt sõeluuringuid Arstid soovitasid naistel esimese Pap-testi teha kolm aastat pärast seksuaalse aktiivsuse muutumist ja hiljemalt Kuid Emakakaelavähi määr on alates Madalama sõeluuringu vanuse tõstmine võib siiski leida suurema osa varajastest vähkidest, hoides ära "palju tarbetuid vaagnaeksameid ja tarbetuid võimalikke ravimeetodeid", ütles MD Alan Waxman, kes aitas ACOGi soovitusi Sama kehtib ka üle aastaste naiste kohta: niikaua kui nad on varasematel aastatel oma sõeluuringutega sammu pidanud ja neil pole emakakaelavähi ohtu muidu, pole neil enam kumbagi testi vaja.

v kujuline keha sale kaalulangus parast ufe

Samuti ei ole igas vanuses naisi, kellel on emakakael eemaldatud hüsterektoomia abil. Mis oleks, kui oleksite saanud HPV vaktsiini? Kui teid on vaktsineeritud HPV vastu, peaksite ikkagi järgima oma vanuserühma soovitusi, ütleb dr Owens.

Autorid nõustusid siiski, et praeguste standardsete soovituste muutmine on liiga vara.

kuidas peatada juuste valjalangemine kaalulanguse ajal slimming puusade sukkpuksid

Kas vähem teste tähendab vähem arsti külastusi? Mitte tingimata: see, et te ei saa igal aastal Papi ega HPV uspstf kaalulangus, ei tähenda, et see on okei jätta oma iga-aastane kontroll või hea naise visiit vahele.

Teie arst võib siiski soovida teha muid sõeluuringuid, näiteks vaagna- ja rinnauuringuid, ning rääkida teiega oma üldisest tervisest ja elustiilist.

  • Multi slim uomo
  • Kui tihti vajate Pap-testi?
  • Almond piimarasva poleti
  • Kuni aastase lapse arengu ja tervise jälgimise juhend koos tõendusmaterjali lühikokkuvõtetega Vastsündinu läbivaatamine 1 Teostage vastsündinu läbivaatus 5.

Paljud uspstf kaalulangus nõuavad ka rasestumisvastaste retseptide uuendamiseks iga-aastast kohtumist.

Dr Owens ütleb, et arstivisiitide sagedus ei kuulu emakakaelavähi uute sõeluuringute soovituste hulka ja et rakkerühm ei kommenteeri seda, kui sageli peaksid naised oma arsti külastama.

Fresh articles

Nüüd, kui rakkerühma soovitused on lõpule viidud, on arstidel ja tervishoiutöötajatel oluline keskenduda sellele, et kõik selles vanuses naised saaksid sõeluuringuid, ütleb dr Owens. Nii et peame tõepoolest kahekordistama oma jõupingutusi tagamaks, et see oleks kõigile naistele kättesaadav.

Mis veelgi olulisem, tuleb jätkata jõupingutusi, et tagada kõigi naiste piisav skriinimine, kuna märkimisväärne arv naisi riigis seda ei tee.

Samuti on oluline, et naistel oleks juurdepääs kõigile testidele ja et need oleksid nõuetekohaselt kaetud kindlustusseltside poolt.