Mõistes, et see tehnika töötas suurepäraselt, otsustab Christina seda korrata. Lauljatar deklareerib avalikult, et on igas kaalus hea. Christina ema üritas aga väga vaeva näha, et pereprobleemid ei mõjutaks tema tütarde saatust. Vaatamata oma välimusele tundub, et Kevin on uuesti abiellunud ja nüüd on tema elu koos.

Ilu ja tervis. Mood Kosmeetika Christina Aguilera vanus. Christina Aguilera: elulugu ja isiklik elu, laulja loominguline karjäär Christina Aguilera vanus. Christina Aguilera: elulugu ja isiklik elu, laulja loominguline karjäär Christina Aguilerat peetakse meie aja suurimaks poplauljaks.

Biograafia, tähe laulud vh1 kaalulangusnaitus tähelepanu. Tema töödele on omistatud mainekaid auhindu ja need ei jäta maailma edetabelite esimesi ridu. Tema vh1 kaalulangusnaitus algas ndate vh1 kaalulangusnaitus lõpus, kuulutades end siis veel väga noorena, valjusti kogu show-äri maailmale.

Paljud lugejad tahavad teada Christina Aguilera isiklikust elust, vanusest, elulooraamatust. Pange tähele, et see on tõeline lugu ülekaalukast edust, kuulsusest ja populaarsusest. Christina on popmuusika suuna standard. Põhiteave laulja kohta Laulja tegelik nimi on Christina Maria Aguilera. Sünnipäev, -kuu ja -aasta - Tähtkuju järgi on ta Ambur. Laulja on lühike, cm pikk ja kaal 54 kg. Vöökoht on 54 cm ja puusad 87,5 cm.

Christinal on 36 suurune väike jalg. Tal on loomulikult sinised silmad ja kuldsed juuksed. Christina lapsepõlv Christina kodulinn on New York, kus ta sündis.

Neiu päris kelleltki oma muusikalise talendi - tema ema Shelley Fidler mängis ühes New Yorgi orkestris klaverit ja viiulit. Tema loominguline tegevus ei kestnud kaua, naine hakkas õpetama hispaania keelt.

Christina isa on seersant USA relvajõududes. Mehel oli valitsev, türannistlik iseloom, mis sai vanemate lahutuse põhjuseks. Christina oli siis 7-aastane ja tema noorem õde oli vaid aastane.

Fotod Christina Aguilerast nüüd ja lapsepõlves tõestavad tüdruku erakordset võlu. Christina loomingulised edud algasid väga varakult.

14 Kuulsused, kes kaotasid oma väljanägemist

Seejärel laulis neiu kuulsa Whitney Houstoni laulu, tekitades avalikkuses tõelist sensatsiooni. Pere kolis peagi Pittsburghi. Just seal tehti aastasele Kristinale ettepanek spordivõistluste avamisel hümni laulda. Andekat tüdrukut märkasid asjatundjad. Niisiis osales ta aastaselt saates "Miki Hiireklubi". Siin sai ta võistelda laulmisoskuses tulevaste popstaaride - Britney Spearsi ja Justin Timberlake'iga.

Christina Aguilera vanus. Christina Aguilera: elulugu ja isiklik elu, laulja loominguline karjäär

Christinat eristas tema sügav ja kõlav hääl. Kiire karjäärikasv Christina Aguilera elulugu, isiklik elu on üsna edukas, kuigi laulja on alles aastane. Lauljakarjäär köitis tüdrukut sedavõrd, et ta lõpetas eksternina 8.

Lugu ei armastatud mitte ainult Tõusva Päikese Maal. Tema etenduste järgmine etapp oli Rumeenia festival Golden Stag. Heliriba Reflection armus kohe paljudesse muusikasõpradesse ja sai Kuldgloobuse. Tunnustatud produtsendid ja heliloojad aitasid tärkaval staaril esitleda esimest albumit Christina Aguilera.

Selle plaadi hitt oli singel Genie in a Bottle, mis sai mitu auhinda. See oli aasta enimmüüdud laul ja selle on Ameerikas omandanud 8 miljonit inimest.

Aguilera populaarsus oli hoogu saamas. Aastat tähistati maineka parima esineja nominatsiooni saamisega. Pärast seda otsustas laulja lindistada vh1 kaalulangusnaitus versioone oma hittidest. See pälvis talle ka mitu auhinda. Christina ja uued suundumused show-äris Romantilisest ja alati kannatavast vh1 kaalulangusnaitus laval sai temast trots ja agressiivne Christina. See muutus laval häbematuks inimeseks on paljuski tingitud ühisest tööst laulja Pinkiga.

Koos salvestasid nad kompositsiooni Lady Marmalade, millest sai filmi "Moulin Rouge" heliriba. Vaatajad nägid Aguilerat riiete paljastamisel agressiivset, põsakat. Alguses tekitasid sellised muutused fänne muret, sest teismelise tüdruku romantiline kuvand on juba kadunud. Sellegipoolest müüdi uus album Stripped nii hästi, et see läks neli korda plaatinaks.

Aguilera ei loobunud kunagi show-äri uutest suundumustest. Christina mängis mitmel avameelsel fotosessioonil. Helistaja ja vh1 kaalulangusnaitus tekitasid palju poleemikat.

Aguilera hakkas filmima sentimentaalseid videoid ning esitama sensuaalseid ja sotsiaalseid ballaade, puudutades homofoobia, anoreksia, noorukite ebakindluse probleeme. Samuti hakkas vh1 kaalulangusnaitus kuulutama Rolling Stone'i väljaannet alasti.

See oli tema karjääri edukaim turnee. Tüdruk hakkas Seksi edastama televisioonis, kus ta rääkis seksuaalsest karskusest.

Aguilera singlid tulid üksteise järel välja. Selles esitati džässi- souli- ja bluusikompositsioone. See album ei olnud mõeldud ainult teismelistele, vaid ka laiemale publikule. Fännid ja kriitikud on tunnustanud tema kaalulangus sooki prep ideid nagu Hurt ja Candyman.

Christina Aguilera vanus. Christina Aguilera: elulugu ja isiklik elu, laulja loominguline karjäär

Ajakirja Maxim andmetel lisati Aguilera Kuulsa blondiini armusuhted Christina Aguileral on elulugu, tema isiklik elu on väga rikas. Kui ta sai aastaseks, sai tema abikaasast muusikaprodutsent Jordan Bratman. Noorpaarid tähistasid luksuslikke pulmi. Nende pulm ei olnud ilma paljude kuulsuste osavõtuta.

Varsti jäi laulja rasedaks ja sünnitas poja Maxi Kuid abielupaari pidevad vastuolud viisid lahutuseni Peagi oli Christinal uus armuke, näitlejaassistent ja kitarrist Matthew Rutler. Veel Nad kasvatavad koos ka oma vanemat poega Maxi. Väärib märkimist, et Aguilera parim sõber oli see, kes suri Uued popstaarialbumid Christina seitsmes album, mis ilmus Eriliste saavutuste vh1 kaalulangusnaitus. Samal aastal sai tema singel Feel This Moment, milles Pitbull osales, plaatina staatuse.

Pärast teist sünnitust suutis Aguilera kaotada 15 kg ja näidata oma suurepärast vormi. Peagi sai Christinast Ameerika projekti "The Voice" treener. Enne seda levisid kuulujutud nende vaenust. Filmimine kinos Lisaks laulmistegevusele mängis Christina seeriafilmi "Beverly Hills" ühes osas.