Selleks käib ta kaks korda nädalas shapingus. Praegu näitab kaal 63 kilogrammi. Tamm tegi elus sportliku kannapöörde eelmise aasta alguses ja juba möödunud suvel osales mitmel triatlonil.

  • Kaalukaotus Kas poleks tore, kui elu tuleks maagilise kaugjuhtimispuldiga, mis paneks halvad osad kiirema ja head pidurdama?
  • Parimad toidud, mis aitavad teil kiiresti kaalust alla võtta - Kaalukaotus
  • Kaotus kaal spa
  • Tamm läbi tõelise katsumuse, kui läbis täispika triatloni Ironman Tallinn.

Adele Samal ajal kui fännid laulja uue välimusega harjuvad, jätkab Adele nende üllatamist ja postitas hiljuti enda sotsiaalmeediasse bikiinipildi. Suurbritanniast pärit laulja-laulukirjuta postitab Instagrami võrdlemisi harva, ent kui ta seda teeb, siis saab ta sellega ohtralt tähelepanu!

vodka ja sooda vee kaalulangus

Erand ei ole ka hiljuti Instagrami postitatud bikiinipilt, mis kogus esimese seitsme tunniga ligi 3,5 miljonit meeldimist. Adele selgitab postituses, et võttis osa Londonis korraldatud karnevalist, mille tähistamiseks laulu kaalulangus lauljatar selga joogapüksid, bikiinid ja ehtis end ka sulgedega.

Adele valis ürituseks Jamaica lipuga kaunistatud bikiinid.

esimesed sammud kaalulangus

Valik osutus aga riskantseks, kuna meediaväljaanne People vahendusel pilluti selle pärast Adele pihta kriitikat. Laulja oli mõne arvates kultuurselt sobimatult riides.

poletage 60 rasvapoleti

See pole õiglane ja seetõttu on inimesed vihased,» selgitas keegi Adele postituse alla. Küll on aga nüüdseks Adele postituse alla jäetud kommentaare, mis väidavad vastupidist.

slim down xcode

See on festival! Meil on nii palju reaalseid probleeme.

You MUST RAISE Your STANDARDS! - Tony Robbins - Top 10 Rules

See ei ole üks neist,» avaldas üks naisterahvas. Ka üks jamaicalane nõustus eelmise kommentaariga ja lisas samuti, et temal ei ole selle postitusega mingeid probleeme.

Lisaks sellele viidati kommentaarides sellele, et tegu oli Notting Hill karnevaliga, mis sai alguse 60ndate lõpus ja sellega tähistatakse kariibi mere kultuuri.

kirjutage kaalulangus blogi

Seega tundub, et Adele esimest bikiinipilti pärast kaalulangust on vastu võetud pigem positiivselt.