Br J Pharmacol ; Kui on aeg Anafranili võtmine lõpetada, ärge katkestage järsku. Mõned rahustid hõlmavad amobarbitaali Amytal , butabarbitaali Butisool , mefobarbitaal Mebaral , pentobarbitaal Nembutal , fenobarbitaal Luminal , sekobarbitaal Seconal ja teised.

Mõnikord kasutatakse GI kokteili, et proovida kindlaks teha, kas valu rinnus on põhjustatud seedehäiretest või südameprobleemidest.

looduslik kaalulangus kiiresti

Selle praktika tõhususe toetamiseks on siiski piiratud uurimistöö. Mõne juhtumiuuringu kohaselt ei tohiks GI-kokteile kasutada südamega seotud probleemide välistamiseks.

kaalulangus toidud

Kas see töötab? GI kokteil võib seedehäireid leevendada. Kuid uurimistööd puuduvad ja olemasolev kirjandus pole ajakohane.

Vanemas GI kokteil oli sageli sümptomite leevendamiseks. Kuid seda manustati sageli koos teiste ravimitega, mistõttu oli võimatu järeldada, millised ravimid leevendasid sümptomeid.

juurdepaas kaalulangus nashville tn

Teiste uuringutega donnatal kaalulangus seatud kahtluse alla, kas GI-kokteili võtmine on tõhusam kui lihtsalt antatsiidi võtmine iseseisvalt. Uuringus said osalejat ühte kolmest järgnevast ravist: antatsiid antatsiid, antikolinergiline Donnatal ja viskoosne lidokaiin Osalejad reastasid seedehäirete vaevused skaalal nii enne kui ka 30 minutit pärast ravimi manustamist.

kui palju kaalulangus keto

Teadlased ei teatanud olulistest erinevustest valu rühmas kolme rühma vahel. See näitab, et ainet antatsiid võib seedehäiretega seotud valu leevendada sama tõhusalt, kuid selleks on vaja täiendavaid uuringuid.

uleoo salendav sokid

Lõpuks jõuti Kas GI-kokteilil on mingeid kõrvaltoimeid? Geograafilise tähisega kokteili joomine põhjustab kõigi segus kasutatavate koostisosade kõrvaltoimete riski.

napunaiteid slim alla ja tooni ules

Antatsiidide Mylanta või Maalox võimalikud kõrvaltoimed on järgmised: kõhukinnisus.